+38 (097) 380-88-64vikna.dveri.lv@gmail.com

Переваги та недоліки металопластикових вікон:

1. Довговічність.

Довговічність пластикових вікон досягається завдяки спеціальній рецептурі матеріалу полівінілхлориду, який характеризується високою атмосферостійкістю , а саме –стійкістю до вологи, до високих та низьких температур. Заводи виробники  профілю надають гарантію на ПВХ  на 20 років і більше.

2. Герметичність.

Два контури гумових ущільнень запобігають проникненню в приміщення вологи, пилу та шуму.

3. Зручність.

Обслуговування та догляд за ПВХ вікнами не потребує якихось особливостей і навичок, усе просто і практично, відсутня потреба в додатковому лакуванні  та  фарбуванні.

4. Теплоізоляція.

Завдяки наявності в профілі камер (3, 4, 5, 6, 8) та використанні енергозберігальних склопакетів , металопластикове вікно стає нашим хорошим захисником від втрати тепла в нашій оселі .

5. Пожежобезпечність.    

Одним з важливих позитивів пластикового вікна - це те, що ПВХ -  матеріал, який важко загоряється і не підтримує процес горіння.

6. Естетика.

Можливість виконання різноманітних конструктивних форм та широка лінійка кольорів вирішує різноманітні дизайнерські питання і надає вікну  властивості естетичної практичності та універсальності.

7. Екологічність.

Новітні безсвинцеві рецептури в виготовленні ПВХ профілю дають нам спокійність в тому, що в наших помешканнях ,після встановлення металопластикових вікон  залишається здоровий та екологічний мікроклімат.

Недоліків в металопластикових вікнах мало, їх практично нема.

- висока герметичність, відсутність самостійного провітрювання, спричиняють проблеми  в необхідності провітрюванні приміщення. Але , ці недоліки усуваються, коли в конструкції вікна поставлені мікровентиляції або вмонтовані додатково віконні провітрювані, які сприяють доступу свіжого повітря в наше помешкання.

- незручності в виготовленні деяких видів металопластикових конструкцій. Наприклад, арочних вікон з малим радіусом.

-профіль з часом втрачає свій колір, тьманіє, жовтіє. Але це , проблема дешевих профілів, вибираючи профіль  не можна економити, адже дорога рецептура в виготовленні профілю - це в подальшому його довговічність, якість , естетика та надійність.