+38 (097) 380-88-64vikna.dveri.lv@gmail.com

Переваги та характеристика дерев’яних вікон

884301

Естетичність

Безперечно дерев’яні вікна - це краса нашої оселі. Благородний зовнішній вигляд, природність матеріалу дозволяє поєднювати його з предметами інтер’єру нашого помешкання та створювати затишок в нашому домі.

 

Довговічність

 Дерев’яні вікна прослужать нам довго. В цьому нам допоможуть - міцність деревини та дотримання усіх технологічних процесів  виготовлення дерев’яного виробу.

 

Тепло- і  звукоізоляція

 Хороші теплові характеристики деревини (низька теплопровідність) в поєднанні з використанням енергозберігаючого склопакету дозволяють створити максимальний захист від втрат тепла з нашого помешкання, а також ізолюватися від шуму вулиць (низька звукопровідність).    

 

Пожежобезпечність

 Дерев’яні вікна при горінні не виділяють шкідливих речовин (соляна кислота, діоксин,фурфуран) на відміну від пластикових вікон. Деревина горить  дуже повільно ,завдяки ізоляційному шару, який утворюється при обвугленні.

 

 Екологічність

Деревина – натуральний матеріал, що робить його , без сумніву, екологічним продуктом. І застосування лаків   та фарб на природній основі в технологічному процесі виготовлення дерев’яних конструкцій  істотно посилює це значення.

 

Відсутня  електростатичність

Дерев’яні вікна не притягують пил, завдяки відсутності в ній електростатичності.

 

Низький коефіцієнт лінійного розширення від зміни   t°

Дерев’яні конструкції стійкі до температурних коливань, адже дерево – природній матеріал ,який до «перетворення»  в деревяний виріб «жив» в таких умовах.